Adana Ambalajlı Taşımacılık

Ev eşyası taşıma firması olmanın en büyük özelliği ambalajlı taşımacılık olması gerekir. İyi bir Adana evden eve taşımacılık firması eşyalara zarar vermeden taşımayı bilmelidir. Bunun en iyi yolu ise tüm eşyaları korumak sureti ile paketleme yöntemidir. Adana Küçük  nakliyat olarak bu işte gayet başarılı olduğumuzu söylemeliyim.

Firmamız ev eşyası ile beraber Adana ofis taşımacılığı hizmeti içinde profesyonel ambalajlama teknikleri kullanır. Her iki mekanında eşyaları hemen hemen aynıdır. Bu yüzden paketleme yaparak taşıyoruz. Bu sayede kusursuz bir taşıma süreci yaşanıyor.

Adana Ambalajlı Taşımacılık İçin Hangi Eşyalar Nasıl Paketlenir ?

Ev ve ya ofis için iş başı yapıldığında ilk önce de monte işlemi yapılır. Eşyalar küçültme yoluna gidilerek paketlenir. Mobilya de montaj işlemi ardından beyaz eşya de montaj işlemi yapılır. Küçük eşyalar da paketlenerek ev içinde çalışmak için alan yaratılır.

Daha önceden yapılan ekspertiz hizmetinde belirlenen paketleme malzemeleri ev çıkartılarak paketleme ye başlanır. Paketleme yapmaya başlamadan önce bir yükleme sırası belirlenerek işe başlanmalıdır. Çünkü en az ambalajlı taşımacılık kadar önemli bir diğer konu da araçta istif yapılmasıdır.

amlajali tasimacilik
Adana Ambalajlı Taşımacılık

Mobilya Ambalajlama

Mobilya kırılgan ve çizilmesi en kolay eşyalardır. Düzgün bir ambalajlama tekniği kullanılmaz ise zarar görmesi kaçınılmaz. Biz firma olarak bu işi en iyi şekilde yapıyoruz. Burada ince ayrıntı paketleme yapar iken üzerlerinde bulunan vidaları sökmek gerekir. Parçaların arasına koruyucu sünger ve ya strafor malzeme kullanıyoruz.

Bu sayede baloncuklu naylon ile takviye yaparak korunaklı bir paketleme sistemi elde ediyoruz. Tüm mobilyalar de monte ediliyor. Konsol,vitrin gibi kapılardan geçecek eşyaları tüm olarak paketliyoruz. Zaten Adana asansörlü taşımacılık siteminde tüm eşyaları sökmeye gerek yok.

Beyaz Eşya Ambalajlama

Evde bulunan  ikinci önemli eşyalar beyaz eşyalardır. Buzdolabı,çamaşır makinesi,kurutma makinesi,fırın,bulaşık makinesi gibi eşyaların tamamı baloncuklu naylon ile ambalajlanır ve taşınır. Ancak bu durumda paketlemeden önce bu tür eşyaların güvenli taşınmasını sağlamak gerekir.. Beyaz eşyaların çoğunda emniyet vidaları vardır. Paketleme işlemini yapmadan önce bu vidaların takılması gerekir.

Koltuk Takımı Ambalajlama

Kotluk takımları kumaş olduğu için ilk önce kirlenmemesini sağlamak gerekir. Bu yüzden ilk önce streç film ile paketliyoruz. Kolları sökülerek ayrı paketleniyor. En son da havalı naylon ile Adana ambalajlı taşımacılık işlemini bitiriyoruz. Sıkça sorulan sorular sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana evden eve