Adana Ev Taşıma Asansör Kiralama Hizmetleri

Son yıllarda Manüel eşya taşımanın devri modüler asansörlerin üretilmesi  ile kapandı. Pek çok taşıma faaliyetinde görev alan asansörler kiralama hizmetlerinde de rol alıyor.

Adana asansör kiralama hizmetimizden pek çok sektör faydalanıyor. Sizinde böyle bir servise ihtiyacınız var ise eşya taşıma asansörlerimizi uygun fiyatlara kiraya veriyoruz.

Yüksek bir binanın katlarına her hangi bir yükü taşımak için bu mükemmel hizmetten mutlaka yararlanmalısınız. Taşıma maliyetlerini yarıya düşürmek ve zamandan tasarruf etmek için Adana kiralık asansör sistemi son dönemlerin  en gözde servis anlayışlarından biridir.

Adana asansör kiralama ile pek çok işi yapabilmemiz mümkün. Mobilya taşıma,ev eşyası taşıma,moloz taşıma gibi değişik iş kollarında tercih edebilirsiniz. Kendi imkanlarınız ile evinizi taşımak istediğinizde dahi asansörlerimizi kiralayabilirsiniz. Evden eve nakliyat için asansör kullanımı hakkında ilgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Adana Eşya Taşıma Asansörü  Kiralama Fiyatları Ne Kadar ?

Bu sektörde Adana evden eve asansör kiralama fiyatlarını kat yüksekliği etkiler. Ayrıca taşınacak yükün cinsi ve miktarı da etken rol oynar. Ev eşyası taşımak için ücretler ev başı belirlenir. Ancak bir inşaat şirketi moloz taşıma ya da malzeme taşımak istediğinde saatlik olarak belirlenir.

Adana asansör kiralama fiyatları her yüke göre değişir. Her kat içinde farklı fiyatlar ortaya çıkar.  Birden ona kadar olan katlar da fiyatlar normal olsa da ondan yüksek katlarda fiyat artışı olacaktır. Bunun sebebi asansörlerin yakıt masrafı ve aldığı risktir. Kat yükseldikçe asansör kurmada ki riskler de artar.

 

 

Adana Asansör Kiralama Servisinden Hangi Sektörler Yararlanabilir ?

Adana asansör kiralama servisinden genelde tüm sektörler yaralanabilir. Ancak asansörlerin belli bir taşıma kapasitesi vardır. 300 ile 450 kilo arası yükler asansörler ile taşınabilir. Daha ağır yük ve eşyaların taşınması için vinç kiralamanız gerekir. Bu tür mobil asansörlerde ana hedef ev eşyası taşımacılığında kullanılmasıdır.

Bir örnek vermek gerekir ise ; Bir mobilya mağazası sattığı bir ürünü müşterisinin yüksek katlı apartman dairesine çıkarmak için kiralık asansör seçeneğinden yaralanabilir. Bir klima servisi bina dışına klima montajı için bu servisi seçebilir. Hatta çoğu zaman cenaze işlerinde bile asansör kiralama mevzu olmuştur.

Adana Mobil Asansör Kiralama Şirketi

Adana asansör kiralama da kullanılan asansör çeşitleri vardır. Mobil asansörler römorklu belli bir aracın arkasına bağlı hareket edenlerdir. Bu asansörler küçük olduğu için dilediğiniz yere kurulabilir. Dezavantajı ise çok fazla yüksek kata kurulamaz ve ağır yük taşınamaz.

Mobil asansörler ile küçük çaplı şehir içi işler yapılabilir. Mobil asansörlerin amacı dar bölgelerde hizmet vermektir. Diğer asansörler hali hazırda büyük kamyonların üzerine monte olduğu için büyüktür ve dar sokaklarda kullanılamaz.

Adana Modüler Asansör Kiralama

Adana asansör kiralama da diğer bir seçenek ise modüler asansör kiralama  servisidir. Bu asansör sistemi kamyon üzerine oturtulan raylı bir sistemden ibarettir. Türkiye'de 25. kata kadar taşıma yapabilen modüler asansörler mevcuttur. 500 kilo civarında taşıma kapasitesi olsa da 300 kilo üstü atılmaması tavsiye edilir.

Evden eve nakliyat asansör kiralama Adana'nın tüm semt ve ilçelerinde mevcut bir servistir. Ev taşıma hizmetinde asansör kullanımı ile detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Firmamıza ait 1 adet eşya taşıma asansörü mevcuttur. Adana asansör kiralama fiyat teklifi için bu formdan yaralanabilirsiniz.

Adana Asansör Kiralama
Evden Eve Nakliyat
Adana evden eve
Adana Nakliye
Adana Kamyonet Nakliye