adana istanbulnakliyat

Adana İstanbul Nakliyat

Adana İstanbul Pikap  nakliyat firmaları arasında gözünüzü arkada bırakmayacak, içinizde şüphe olmayacak şekilde taşınmanın keyfini çıkarmak ister misiniz? Yılların tecrübesiyle şunu rahatlıkla diyebiliriz ki; sektörümüzün içinde parlayan ve yükselen bir konuma sahibiz. Yaptığımız işi en ince detayına kadar planlayarak sistemli hareket etmekteyiz. Firmamız çalışanlarımızın iş güvenliği ve müşterilerimizin memnuniyeti arasında zengin kalitede hizmet sunmaktadır.

Şehirlerarası taşınma işi müşteri yönüyle bakacak olursak, oldukça stresli bir süreçtir. Özellikle tayin dönemleri şehirden şehre nakliye hizmeti sunan güvenilir, işini profesyonelce yapan firma arayışı ihtiyacı oluşmaktadır. Tam da bu aşamada memnun müşteri bulup tavsiye için sosyal medya ve sosyal çevrede araştırmalar başlar. Bu işi en iyi yapan firma olmanın gönül rahatlığıyla, tüm sorumluluğu alıyor ve evinizi taşıma konusunda bize güvenmenizi istiyoruz.

Adana’dan İstanbul’a Nakliye Yapıyor muyuz?

Adana İstanbul nakliyat işlemi konusunda tüm çalışanlarımızla 7/24 hizmet sunmaktayız. Firmamız merkezi İstanbul’da bulunuyor olması sebebiyle bu hizmetimiz İstanbul için geçerli bulunmaktadır. Adana İstanbul nakliye işini randevu sistemiyle yapmaktayız. Şehir dışından İstanbul’a nakliye işlemlerinde, belirlenen tarihin erken bildirimi önemlidir. Bu konuda müşterilerimizi mağdur etmek istemeyiz.

Adana’dan İstanbul’a nakliye ücretleri konusunda standart fiyat bildirimimiz yoktur. Taşınacak eşyaların miktarı, söz konusu adreslerin il veya ilçede yer alma uzaklık mesafesini önceden bilmemiz gerekmektedir. Bu sebeple eşyaların yerinde görülmesi fiyat bildirimi açısından daha sağlıklı olacaktır. Hassas eşya taşınması veya tek parça eşya taşıma gibi özel durumlar olabilmektedir. Yine aynı şekilde eşya paketlemeyi kendilerinin yapmak istediğini belirten müşterilerimiz için özel fiyat bilgilendirmesi yapılmaktadır.

İstanbul Adana Nakliye Ambarı Hizmeti Veriyor muyuz?

İstanbul Adana nakliyat hizmetlerimizde en çok yöneltilen sorulardan biri bu olmaktadır. Ambar hizmeti için gerekli İstanbul Adana tır nakliye araçlarımızla sadece evden eve taşıma hizmeti ile yetinmiyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen firmamız ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, parsiyel taşımacılık şeklinde birçok hizmeti sağlayabilecek donanıma ve uzman çalışma kadrosuna sahip bulunmaktadır.

Ev Taşıma hizmetinde eşya paketleme görevini yapan uzman ekibimizin bünyesinde, dolap vb. eşyaların sökülüp yeniden monte edilme işi için marangoz ekip arkadaşımız bulunmaktadır. Eşyaların paketleme aşamasında kaliteli paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Hizmetimiz öncesi eşyaların sigortalanmasını sağlayıp müşterilerimizle nakliyat sözleşmesi imzalamaktayız. Bize güvenen ve bizi tercih eden her bir müşterimiz ile tüm nakliye süresi boyunca iletişim halinde kalmaktayız.

adana istanbulnakliyat

İstanbul Adana Şehirler Arası Nakliye Hizmetinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul Adana nakliyat işlerini uzun yıllardır yapan, uygun taşıma koşullarını tecrübe eden bir hizmet firmasıyız. Müşteri memnuniyeti kazanarak sektörde yer eden firmamız, bulunduğu konumu kaybetmemek adına kendini her geçen gün güçlendirmektedir. Müşteri memnuniyetini neden mi önemsiyoruz çünkü biz hızlı büyümek değil sağlıklı büyümek isteyen bir firmayız. Şunu biliyoruz ki para kazanmaktan daha önemli şey gönül kazanmaktır.

Türkiye turizminin kalbi olan Adana ilimize yerli ve yabancı müşterilerimize hizmetin en kalitelisini sunmaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, saksıda canlı bitkiler, evcil hayvanlar, antika eşyalar gibi hassaslık gerektiren taşıma konularında, müşterilerimize işimizi nasıl yaptığımızı tüm detaylarıyla anlatmaktayız. Güvenli ve güvenilir taşınma, hasar görmeyen eşyalar, gecikmeden teslimat ve aynı şekilde geri monte edilmiş eşyaları ulaştırmada nitelikli kadroya sahip bir nakliye firmasıyız.

İstanbul Adana Kamyonet  Nakliyat Hizmetini Yapabilme Sektördeki Konumumuz Nedir?

İstanbul Adana nakliyat işinde her bir müşterimiz şunu bilmelidir ki, nakliye hizmeti verebilecek yeterli belgelere sahip bulunmaktayız. Hizmet taşıtlarımızın bakım ve kontrolleri, uzman ekip çalışanlarımızın, iş güvenliği kurallarına uygun hareket etmeleri düzenli takip edilmektedir. Hataya yer bırakmayacak ölçüde her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Sektörümüzün en iyisi olsak bile bu pozisyonu kaybetmemek adına firmamızı daima zinde tutuyor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Firmamızın hizmetlerini tecrübe etmeniz durumunda, sitemize yapacağınız yorumlar ve geri dönüş bildirimleriniz bizi son derece memnun edecektir.

 

Mert Korkmazoğlu Ev Taşıma
Adana evden eve