Adana Parça Eşya Taşımacılığı

Her zaman taşınacak birkaç parça eşyanız olabilir. Hediye gönderme fazla eşyaları başka yere yollama gibi durumlar için Adana parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Şehir içinde ve ya şehirler arası servisimiz mevcuttur. İster küçük araçlarımız ile ister büyük araçlarımızın boş olan kısımlarında parça eşyalarınızı dilediğiniz yere taşıyoruz.

Adana parça eşya taşıma işleminde 2 bölüm var. Birincisi  acil gönderilerin küçük araçlar ile size özel çalışılması. İkincisi ise acil olmayan yani teslimat zamanı esnek olan gönderiler için olan bölümdür. İkisi arasında fiyat farkı vardır. Acil olanlar size özel olacağı için başka yük alınmaz ve sizin yükünüz taşınır. En kısa sürede ise teslim edilir.

Şehir içinde parça eşyalar pikap tarzı araçlar ile uygun fiyatlara yapılır. Bu konu hakkında detaylı bilgiye Adana pikap nakliye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Adana'da bir semtten diğer bir semte ve ilçelere parça gönderi işlemini bizimle çok kolay yapabilirsiniz.  Hızlı ve güvenli Adana parça eşya taşıma için çok geniş bir araç filomuz var.

Örneğin; Letgo'dan 2 adet çek yat aldınız var sayalım. Bunu aldığınız kişiniz evinden kendi evinizi taşımak için parça eşya taşıma hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Annenizin evine bir sehpa göndermek isterseniz bile sizin için bu işi yapabiliriz. Eşyanın cinsi önemli değildir. Ancak parça taşımacılık olabilmesi için en fazla birkaç parçadan oluşması gerekir.

 

Adana Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Diğer şehirlere az miktarda eşya göndermek isteğinizde hali hazırda zaten o yöne çıkan evden eve taşımacılık araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. Adana parça eşya taşıma servisimiz Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine geçerli olmak şartı ile  devam etmektedir. Şehirler arası komple ev taşıma hakkında detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Güvenli şekilde parça taşıma için sigorta işlemlerini de yaptığımız bilmenizi isterim.

Komple evden eve nakliyat işleminde olduğu gibi,Adana parça eşya taşımacılığı içinde montaj ve paketleme işlerini yapıyoruz. Taşınması gereken parça eşyalarınızı kapınızdan alıp yine yeni adreste evinize kadar getiriyoruz. Diğer şehir ya da ilçeler de adrese teslim parça eşya taşıma hizmetimiz de mevcuttur. Detaylı evden eve nakliyat hizmeti hakkında tüm bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Adana parça eşya taşımacılığı hizmetimiz haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Örnek olarak Adana Ankara arası parça eşya taşımacılığı için her cuma araç kaldırıyoruz. Adana İstanbul parça eşya taşımacılığı içinde aynı araca tük bildiriminde bulunabilirsiniz. O istikamette bulunan İzmit,Bolu,Kocaeli,Kırklareli,Tekirdağ illeri için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Adana İzmir arası parça eşya taşıma için her cumartesi günü aracımız mevcuttur. O istikamette bulunan; Konya,Afyon,Uşak,Manisa,Salihli gibi iller için parça eşya talebinde bulunabilirsiniz. Adana Bursa arası parça eşya taşıma için her salı araç kaldırıyoruz.

O yönde bulunan; Eskişehir,Kütahya gibi iller için hizmet talebinde buluna bilirsiniz. Adana Van arası parça eşya taşıma için her çarşamba aracımız mevcuttur. O istikamette olan; Antep,Urfa,Diyarbakır,Bingöl ve Bitlis ve çevre iller için talepte bulunabilirsiniz.

Görüldüğü gibi Adana parça eşya taşıma hizmetimizden tüm iller için yaralanabilirsiniz. Ancak bu yazdığımız günleri not alınız. Hizmet almak istediğinizde bize en az 3 iş günü öncesinden haber veriniz.

 

adana parsiyel taşımacılık

Metreküp Hesabı Parça Eşya Taşıma

Adana parça eşya taşımacılığı işleminde fiyat hesaplama metreküp hesabı yapılır. Gönderdiğiniz eşyaların desi metresi hesaplanır ve buna göre araçta kapladığı alan baz alınır. Desimetre hesabını en*boy+yükseklik bölü 3000 yaparak bulabilirsiniz.

Yükünüzü hafif ama ağır ise bu defada ağırlığı hesaba katılır. 500 Kilo üzeri yüklerin hiç biri firmamızda parça eşya taşımacılığına girmez. Bu tür yük ve eşyalar için özel araçlarımız devreye girer. Çünkü kara yollarının belirlediği taşım kapasitesi kuralları vardır. 500 kilo üzeri 4 yük alsak kapasiteyi zaten aşmış oluruz. Oysa parça eşya arabaları en az 15 parça eşya alarak aracın kendini kurtaran fiyatını elde edebilmektedir.  Adana parça eşya taşıma işi biraz karışık bir durumdur. Bu yüzden bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Asansör Kiralama
Evden Eve Nakliyat
Adana evden eve
Adana Nakliye
Adana Kamyonet Nakliye