Adana Şehirler Arası Nakliyat

Adana Küçük Nakliyat evden eve taşıma firmamız Türkiye'nin tüm illerine ev eşyası transferi yapmaktadır. Adana şehirler arası nakliyat hizmetinde 2o yıldan fazla deneyime sahibiz. Ana dal eşya taşımacılığı yanında diğer kuru yük ve ağır yük tarzı çalışmalarımız da mevcuttur. Yapı itibarı ile en uygun  evden eve nakliyat fiyatları ile  çalışıyoruz.

Kaliteli bir Adana şehirler arası nakliyat süreci için planlama yapmak şarttır. Biz işe ekspertiz hizmeti ile başlamayı ilke haline getirdik. Eşyaların tespiti,taşınma tarihi ve teslim tarihi gibi tüm detayları organize ederek en konforlu şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Genelde atama sezonlarında memur kesimin taşınma işlemlerinde rol alıyoruz. Adana'dan Tüm Doğu ve Güneydoğu illerine ev eşyası transferinde tercih edilen firmalar arasındayız.

Adana şehirler arası evden eve sürecinizi en iyi şekilde yönetecek bir firma arıyorsanız biz göreve hazırız. Tam hizmet Adana şehirler arası nakliyat servisimize paketleme,montaj ve diğer eşya toplama gibi işlerin tümünü yapıyoruz.   Evden eve nakliyat için şehir içinde nasıl hizmet veriyor isek şehirler arası içinde aynen çalışıyoruz. Firmamız bu konuda müşterilerine her türlü garantiyi veren bir yapıya sahiptir. Eşyanız için tüm güvenlik önlemleri alınarak taşıma yapılır.

 

 

Adana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Evinizin düzgün bir şekilde taşınmasını istemeniz en doğal hakkınız. Bu devirde bir eşyayı yerine koymak kolay değil. Ancak titizlikle icra ettiğimiz Adana şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz taşınma garantisi veriyoruz. Eşya taşıma işini herkes yapabilir. Ancak zarar görmeden taşıma profesyonellerin işidir. Hızlı ve hasarsız ev taşıma için  Adana asansörlü taşımacılık hizmetimizi Türkiye geneline yaymış durumdayız.

Adana şehirler arası nakliyat için profesyonel olarak eşyalarınızı en ince ayrıntıya kadar paketliyoruz. Sözleşme yapıyor ve şartlarına sonuna kadar uyuyoruz. Zamanında teslimat bizim için çok önemlidir. Bu konuda mağdur edilen pek çok insan ile karşılaşıyoruz. Size bir teslim tarihi iletildiğinde elbette ona göre kendinizi ayarlıyorsunuz. Bilmediğiniz hatta hayatta ilk defa gittiğiniz bir şehirde böyle bir durumun zorlukları hakkında empati yaparak hareket ediyoruz.

En Uygun Adana Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları İle Taşıyoruz

Adana şehirler arası nakliyat gerçekten belli bir tecrübe gerektirir. Uygun şehirler arası nakliyat fiyatları elde etmenin yolu çoklu taşıma ile mümkündür. Nasıl derseniz ; Aynı yöne mesela Adana'dan Bitlis ve Van yönüne taşınan 2 müşterimizin eşyasını aynı araca yüklüyoruz. Ayrıca araç nakliye hizmetimiz de vardır. Adana dan İstanbul civarına giden araçların indirilmesi için Sultanbeyli oto çekici firmalarından yardım alıyoruz.

Bu sayede mazot giderlerini yarı yarıya düşürmüş oluyoruz. Tabi bu durum Adana şehirler arası nakliye fiyatlarına yansıyor. Bunun haricinde gidiş ve dönüş işi ayarlamak sureti ile çalıştığımız için fiyatlarımız piyasa şartlarının bir nebze olsun altında oluyor.

Ancak araçlarımız 8 metredir. 2 adet iki oda bir salon evleri alması mümkün. Ancak üç oda bir salon evlerde bu bazen mümkün olmayabilir. Eşyaları aracın arkasına üstüne bağlamak durumunda kalıyoruz. Bu durum Adana şehirler arası nakliyat için istemediğimiz bir durumdur.  Trafik kurallarına aykırı ceza işlemlerinin ortaya çıkması söz konusudur. Bizden fiyat teklifi almak için formu doldurmanız halinde en kısa sürede dönüş yapıyoruz.

 

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Evet ,Tüm eşyalarınızı şehirler arası nakliyat aşamasından 1 gün önce sigorta yapıyoruz. Poliçenizi teslim ediyoruz.
Evet,Türkiye'nin her yerine kendi bünyemizdeki elemanlarımız gider. Burada yükleme yapan kim ise diğer şehirde indirmeye de o eleman gelir.
4 elemen ile . Ancak eşya durumuna göre değişebilir. Eşya çok ise eleman sayısı artar. Az ise düşebilir.
Bu gidilen ile göre değişir. Örneğin; Adana'dan Diyarbakır iline taşınıyorsanız ertesi gün eşyalarınızı teslim alırsınız. Anca mesela Van iline taşınıyorsanız bu işlem 72 saati bulabilir.

0 Yorum

Adana evden eve