Adana  Sigortalı Taşımacılık Şirketi

Yazımıza başlarken ilk önce şunu belirtmek isterim Sigortalı evden eve nakliyat diye bir tazmin kapsamı yoktur. Adana sigortalı taşımacılık için kapsam içine giren durumlar kaza ve benzeri olaylardır. Doğal afetler hırsızlık gibi durumlara karşı eşyalarınız sigortalanabilir. Ancak işçilik sırasında örneğin; Bir eleman eşyanızı araca götürürken elinden düşürse hasar verse bunu sigorta firmaları karşılamaz.

Adana sigortalı evden eve taşımacılık asıl adı nakliyat Emtea sigortasıdır. Yani; Bir yükün kara yolu,hava yolu gibi nakil araçlarından biri ile taşınması sırasında meydana gelebilecek hasar tazminlerine denir. Aracın yolda iken kaza yapması ve ya gemi için yolda batması gibi.  Ev taşıma sigortası diye bir sigorta olmadığını bilin.

Firmamız yol harici olası hasarları karşılama garantisini sözleşmelerinde belirtir. Sigorta firmalarının karşılamadığı işçilik sırasında meydana gelen hasarları telefi yoluna gidiyoruz. Tamir gerekirse tamir yenileme gerekir ise yenileme yapılır. Ancak bu demek değildir ki her eşyanıza garanti veriyoruz.

Hasarınızı Tazmin Edeceğimiz ve Etmeyeceğimiz Durumlar

Adana sigortalı taşımacılık için nakliye bedeli 3000₺ olsun. Bu miktara 100 bin ₺ değerinde eşyanın sorumluluğunu üzerimize almamızı bekliyorsanız  yanılırsınız. Plazma televizyon ve tarzı değerli eşyaların orijinal kutuları yok ise sorumluluk kabul etmiyoruz.

Kalkıp da altın ve para gibi değerli ziynet eşyalarınızı eşyanın içine koyarsanız sorumluluk kabul etmeyiz. Kendi imkanlarınızla paketlediğiniz cam ve yemek takımı gibi eşyaların sorumluluğunu kabul etmiyoruz. Bu tür eşyalar için paketlemeyi bizim yapmış olmamız lazım. Eşyanız içinde aşırı pahalı olanlar var ise özel taşıma seçeneklerinden yararlanmalısınız. Antikalar,değerli tablolar ve vazolar için bireysel sigorta yaptırmalısınız.

Bu yazdıklarımız sadece firmamız için değil genel anlamda tüm Adana evden eve nakliyat firmaları için geçerlidir. Size tavsiyem her şeyin garantisini veren atıp tutan firmalara çok güvenmeyin. Kendi değerli eşyalarınızın güvenliği için önleminizi alın.

Siz hangi hallerde sorumluluk alıyorsunuz diye soracak olursanız. Mobilya,beyaz eşyalar gibi tamiri mümkün servisi olan eşyalarınızın garantisini veriyoruz. 100 milyar değerinde bir biblo ve ya tablonun garantisini vermemizi beklemeyin derim.

adana sigortalı taşımacılık

Sıkça Sorulan Sorular

Evet şehirler arası kaza ve doğal afet gibi durumlarda zararınızı sigorta firmalarından tazmin edebilirsiniz
Sigorta firmaları kapıdan kapıya tüm eşyalarınızın zararını karşılar
Adana evden eve