Beyaz Eşya Montaj İşlemleri

Ev taşıma işlemlerinde  genel olarak standart beyaz eşyaların montajını Adana evden eve nakliyat firmaları yapar. Bu eşyalar buzdolabı,çamaşır makinesi,kurutma makinesi ve fırın gibi eşyalardır. Klima ve uydu gibi eşyalar standart dışı olduğundan ekstra ücrete tabi olarak montajları yapılır.

Standart olarak kabul ettiğimiz eşyaların ambalajlı taşımacılık ve montajları için ekstra usta bulmanıza ve ya fiyat ödemenize gerek yoktur. Küçük Nakliyat ekipleri içinde bu tür eşyaların de montaj ve yenin evde montaj işlerini yapacak ustalar mevcuttur.

Buzdolabı Montajı

Buzdolabının pek montajlık bir işi yoktur aslında. Ancak taşınma esnasında çok büyük dolaplar kapılardan geçmiyor. Bu durumda kulpları sökülmek durumunda kalabiliyor. Eğer ürün garantisi devam ediyorsa servis çağırmanız gerekir. Eski ve garantisi yok ise ekiplerimiz bu işi yapar.  Birde dikkat edilmesi gereken konu ; taşınma esnasında dolapların gaz dolaşım sistemi bozulur. Tekrar çalışmaya başlaması için en az 2 saat beklemek ve sonra çalıştırmak gerekir.

Çamaşır Makinesi Montajı

Çamaşır makinesi montajı ekiplerimiz tarafından yapılır. Ancak bu tip eşyaların yerleri hazır olmak zorundadır. Emniyet vidalarını saklamanızı tavsiye ederiz. İçinde bulunan taş aşırı sallanma sonucu kazanı kırabilir.

Yeni evinizde hortumları için musluk ve makine ile musluk arası mesafeyi kontrol ediniz. Hazır olmayan sistemden nakliye şirketi sorumlu olmaz. Sadece monta yapılır. Diğer teknik detaylar için daha önceden hazırlık yapmalısınız. Söylemek istediğimiz makinenizin hortumu musluğa yetişmiyorsa bunu telafi etme size düşer.

Ankastre Montajı

Günümüzde ankastre ürünler de monte olarak üretilmektedir. Hemen her ürün her eve uyacak ebatlarda olduğundan sorun olmayacaktır. Ancak davlumbaz için elektrikçi ayarlamanız gerekir. Montajını yapsak bile elektrik bağlantılarına karışmıyoruz.

Diğer bütün beyaz eşyalarınızı da montaj yapacak alt yapıya sahibiz. Ücretsiz fiyat tahmini için formu doldurup gönderiniz.

 

Adana evden eve