Ceyhan Pikap Nakliye Hizmetleri

Tam  evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile beraber, Ceyhan pikap nakliye içinde uygun araçlarımız mevcuttur. Pikaplar yakıt bakımından daha ucuz olduğu için fiyatları da uygun olur.  Bit tek çamaşır makinesi dahi taşıtmak istediğiniz zaman pikaplar bu iş için çok uygun araçlardır.

Ceyhan Pikap nakliye ile her türlü taşıma işini yapıyoruz. Adana şehir içi nakliye servisimizin bir kolu olan pikap taşımacılık anlık ve günübirlik nakliye işlerinde pratik çözümler üretiyor. Adana il sınırları içinde her hangi bir yerden eşya taşıma işleri için bizden hizmet alabilirsiniz. Hizmetimizi genelde letgo tarzı yerlerden alışveriş yapan müşterilerimiz tercih ediyor.

Hizmetimizi site örnekler ile anlatalım. 2 adet çekyatınızı yazlık eve götürmek isteyebilirsiniz. Bu durumda hemen Küçük Nakliyat ile iletişime geçin. Bir spot mağazasından aldığınız eşyaları taşımak için Adana pikap nakliye  en uygun servis olabilir.

ceyhan pikap nakliye

Ceyhan Kamyonet Nakliye Hizmeti

Ceyhan pikap nakliye ile çözülemeyecek taşıma işleri için kamyonet nakliye servisimiz seçebilirsiniz. Kamyonetler bir boy daha büyük olduğu için en az 2+1 ev alacak şekilde dizayn edilmiştir. Fiyatları ise büyük kamyon nakliye araçlarına göre daha ucuzdur.

Kamyonetleri genelde parça eşya taşıma işlerinde kullanıyoruz. Şehir dışı yakın mesafelerde ani taşıma taleplerinde hem fiyat avantajı hemde hızlı çözüm üretiyoruz. Açık ve kapalı kasa kamyonetlermizi mevcut. Bazı yükler paletli malzeme olduğu için forklift ile yan kapaktan yüklenmesi gerekebilir. Bunun için elimizde açık kasa yanları açılı araçlarda bulunduruyoruz.

Adana evden eve
Adana Nakliye
Adana Kamyonet Nakliye
Adana evden eve nakliyat