Sıkça Sorulan Sorular Adana Evden Eve

Sıça Sorulan Adana evden eve köşemizden merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular Adana Evden Eve

Taşınmaya karar verdiğinizde bize en az 3 iş günü öncesinden haber verip randevu almanızda fayda var. Acil bir durum söz konusu olursa da dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
Normal şartlarda şehir içi evden eve nakliyat işlemini yarım günde bitiriyoruz. Saat 7:30 civarında başlayım öğlen 13:30 gibi evinize taşınmış olursunuz.
Standart evlerde yani 3+1 2+1 gibi evlerde 4 kişi ile taşıma işini yapıyoruz. Ancak eşya miktarı çok olursa örneğin villa yada iş yeri, tarzı yerlerde ekiplerimiz 7-8 kişi olarak belirleniyor.
Bu konu anlaşma şartlarına bağlıdır. Küçük eşyalarınızı (mutfak,elbise vs) gibi eşyalarınızı siz toplayacaksanız fiyat ayrı biz toplayacak isek ayrıdır. 1 seçeneği seçer iseniz sizin hiç birşey ellemenize gerek yok.
Eşyalarınız bizim için değerlidir. Hem hijyenik hemde korunaklı olarak baloncuklu naylon ile çalışıyoruz. Resimlerimizi inceleyebilirsiniz.
Evet her anlaşma şartında tüm mobilyalarınızın de montaj ve montaj işlemi ekiplerimiz tarafından yapılır.
Ekiplerimizde klima montaj elemanı yok.Ancak ekstar ücret dahilinde anlaşmalı olduğumuz ustalarımıza bu işi sizin için yapabiliriz.
Hayır!!!! Baraj nakliyat profesyonel çalışır. Olası durumlarda garanti veriyoruz. Ayrıca sigorta işlemi de yapıyoruz.
Bu kat yüksekliği ve gidilen mesafeye göre değişir. Örnek vermek gerekir ise 3+1 bir ev 4.kat dan 4. kata taşınacak ise bunun fiyatı 1200 tl dir.
Adana asansörlü taşıma fiyatları kat yüksekliğine bağlı olarak 1000₺ ile 1500₺ arası değişir. Net cevap için lütfen arayınız.
Adana evden eve nakliyat fiyatları oda sayısı eşya miktarı gidilen mesafe ve evlerin kat yüksekliğine göre ve anlaşma pazarlık şartlarına göre belirlenir.
Bu tür durumlarda demir şebekeyi kestirmeniz durumunda asansör kurulur . Ancak bu durumdan siz sorumlusunuz. Asli görevlerimiz arasında değildir.

0 Yorum

Adana Asansör Kiralama
Evden Eve Nakliyat
Adana evden eve
Adana Nakliye
Adana Kamyonet Nakliye